Aanschaffen via de boekhandel kan ook
Via de knop “Het boek online bestellen” komt u direct in een afrekenformulier van Pumbo, het administratiebureau: op verschillende manieren kunt u vanaf dat formulier veilig online betalen.
Maakt u toch liever geen gebruik van zo’n manier van betalen dan kunt u het boek ook via elke Nederlandse of Vlaamse boekhandel die service verleent, het boek bestellen.
Geen enkele boekhandel heeft het boek op voorraad liggen maar er zullen maar weinig boekhandels zijn die de -best wel ruime- marge willen laten liggen. De marge die overblijft voor de auteur/uitgever is per saldo ongeveer €0,00.
Voor politieke tegenstanders die wel kennis willen nemen van de inhoud maar willen voorkomen dat ze de auteur financieel steunen, is deze manier van aanschaffen dus ook de aangewezen weg!
Ramco uit Utrecht: "Ik weet niet waar jullie kritiek op hebben maar de kritiek is onterecht"
Het lijkt wel of iedereen Islam kenner is. Iedereen heeft zo zijn eigen beleving en zijn eigen leef wereld. Het is toch logisch dat iemand uit een land komt die jaren met Moslims (palestijnen) in strijd is geen goed woord over de islam schrijft. Als ik iedereen zo hoor, dan lijkt het of elke cristen de Koran heeft gelezen en begrijpt wat er in instaat. Ik als moslim zijnde heb de Koran nog niet eens gelezen, de meesten van jullie ook niet. Hoe kun je iets beoordelen als je niet eens weet wat het is. Maar wanneer de media alleen maar negatieve propaganda maakt, is het logisch dat een paar onwettende schapen er achteraan lopen.

