Het boek online aanschaffen
Contact
Groenendijk volgen op facebook
Laatste reacties
 Door Frans Groenendijk

Op: Punt 14

 Door Frans Groenendijk

Op: Punt 3

 Door Frans Groenendijk

Op: Punt 18

 Door Frans Groenendijk

Op: Punt 16

 Door svg

Op: Punt 1

 Door svg

Op: Fanmail

 Door wcm.verhoeven@12move.nl

Op: Fanmail

 Door svg

Op: Punt 4

 Door svg

Op: Punt 14

naam   wachtwoord

Ingelogd blijven?
Wachtwoord kwijt?
  REGISTREREN (7638)

Culturele mohammedanen nuchter bekeken

In dit hoofdstuk wordt benadrukt dat we de dreiging, die uitgaat van de mensen die zichzelf moslim noemen, niet moeten overdrijven net zo min als hun vermeende achterstelling.  Geopperd wordt dat we het in Nederland met ‘onze’ mohammedanen nog best getroffen hebben in vergelijking met bijvoorbeeld Groot-Brittannië.
Wat culturele mohammedanen, zeker de wat beter opgeleide, aangerekend wordt is een zeer grote mate van naïviteit en gebrek aan wantrouwen. Er wordt geciteerd uit een emailuitwisseling van de auteur met een mohammedaanse vrouw die graag wilde werken aan verbetering van het imago van het mohammedanisme.
Vaak is er beslist sprake van naïviteit, gebrek aan wantrouwen, oogkleppen eventueel, en niet van doelbewust liegen om de zaak van de op wereldheerschappij gerichte mohammedanen te dienen.

ZO MAAR EEN CITAAT

Winston Spencer Churchill: "Mein Kampf als de nieuwe Koran"

Hier had men dan de nieuwe Koran vol blind geloof in de oorlog: gezwollen van taal, breedsprakig en vormloos - maar onheilspellend